Про нас


ДМИТРО Сандрацький - КЕРІВНИК фотостудії, ФОТОГРАФ.

Фотограф, керівник фотостудії 2Dstudio. Досвід роботи в фотоіндустрії з 2009 року. Основні напрямки роботи - рекламна фотозйомка, модельні зйомки, предметна і food фотозйомка, архітектура і інтер'єр. Фотозйомки Дмитра побліковалісь в журналах, Forbes, Oops !, Joy, ID Interior, Interior design, Artbook mania, Perspective і ін. До відкриття власної фотостудії, працював директором з продажу та розвитку ТМ Rocco Barocco і Roberto Cavalli, займався продажами і маркетингом в National Geographic Україна. Працював на комерційних фотопроектах в Туреччині, Грузії, Таїланді.

«Дорога фотозйомка» не означає «круто», це просто «дорого» і все. «Круто» - це коли цікаво, стильно, якісно і надовго і коли це все разом. І ми намагаємося робити "круто".

 


 

АНАСТАСІЯ КЛИМЕНКО - СТИЛІСТИКА фотозйомок, МАРКЕТИНГ І PR.

Колись жила дівчинка, яка не бачила півтонів і не відчувала смаку. Смак-то у неї був, але десь глибоко-глибоко. Вона не хотіла виявляти себе, щоб не привертати зайвої уваги до своєї скромної персони. Одного разу в її житті сталося "подія". Раптово вона прокинулася від сну і стала бачити яскраві кольори. відчувати нові смаки. З плином часу вона згадала, що завжди хотіла робити щось важливе. Дарувати людям радість і красу. І вибрала для цього простий і одночасно складний спосіб. Вона стала прикрашати людей зовні. Тоді і всередині вони ставали набагато радісніше і впевненіше в собі. І теж починали відчувати смак. Смак краси. А дівчинку звали Настя)

Велика актриса Вів'єн Лі колись мудро зауважила: "Нет некрасивых женщин - есть только женщины незнающие, что они красивы"